PAMIL Paweł Miliszkiewicz
PAMIL ©2018

Usługi

Przedstawiamy Państwu szeroką gamę usług, które świadczy nasze przedsiębiorstwo w obszarze robót z użyciem profesjonalnego sprzętu, jak koparki, dźwigi, lawety itp. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy poszukują ekonomicznych oraz sprawdzonych rozwiązań.

Pomożemy Wam w realizacji prac takich jak: prace budowlano - drogowe (np. realizacja wykopu pod fundament, zbiorniki wodne itd.), montażowe (np. stropów, studzienek betonowych), transport HDS, załadunek, przewóz i rozładunek aut, maszyn, urządzeń, prefabrykatów, palet z materiałami budowlanymi oraz przewóz materiałów niebezpiecznych (ADR) takich jak np. paliwa płynne (benzyna, diesel, LPG). Świadczymy również usługi magazynowania (plac o powierzchni 1200 m2).

Posiadamy aktualne ubezpieczenie na transport, wszystkie wymagane licencje i certyfikaty. Posiadamy duże doświadczenie w branży, które determinuje jakość naszych usług i pozwoliło nam na pełne zrozumienie potrzeb klientów. Współpracując z nami mają Państwo pewność, że Państwa towar zawsze jest w dobrych rękach.

Współpracujemy z przedsiębiorcami z terenu całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Podlasia. Możliwa również usługa transportowa na teren Litwy i Białorusi.

Wykonujemy zarówno typowe, jak i nietypowe zamówienia.